دیدار با امام جمعه محترم شهرستان در دومین روز از هفته دولت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رامهرمز یکشنیه ۳ شهریور ۹۸ و دومین روز از هفته دولت معاونین سیاسی و برنامه ریزی فرماندار رامهرمز به همراه بخشداران و مدیران ادارات شهرستان با حضور در دفتر امام جمعه محترم رامهرمز ، با ایشان دیدار کردند.

امام جمعه محترم شهرستان در این دیدار ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دولت و گرامی شمردن یاد و نام شهیدان رجایی و با هنر ، به بیان ویژگی های دولت در تراز انقلاب پرداختند و سه مولفه قدرت ، نشاط و احساس مسئولیت را برای اجرای اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری و حل مشکلات موجود ، لازم و ضروری دانستند.

حجت الاسلام موسوی در ادامه با اشاره به اینکه باید با جدیت با فساد مبارزه کرد ، گفت: قطعا در همه زمینه ها دولت مقصر نیست و بسیاری از موارد با نظارت صحیح و دقیق و جدی رفع خواهد شد.

در ادامه این دیدار ، رضا بهوندی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار با تبریک هفته دولت و گرامی داشتن یاد شهیدان رجایی و باهنر ،گزارشی از خدمات دولت در شهرستان رامهرمز و برنامه های هفته دولت در شهرستان بیان کرد.

معاون عمرانی فرماندار از افتتاح و کلنگ زنی ۵۶ پروژه شاخص ، اجرای ۳۱ برنامه فرهنگی و بهره برداری ۸۴ پروژه در بخش ها و روستاهای شهرستان از محل ارزش افزوده خبر داد و گفت ۱۰ دبستان و مدرسه روستایی افتتاح می شود و بنا داریم در عید نوروز جشن برچیده شدن مدارس کانکسی رامهرمز را برپا کنیم.

کلنگ زنی مرکز بهداشت سلطان آباد ،تامین و تخصیص ۲۴ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز شهرداری جهت اجرای پروژه های عمرانی خصوصا در ورودی های شهر ، بازنگری طرح هادی ۱۲ روستای رامهرمز ، شروع عملیات اصلاح مسیر و چهار خطه شدن جاده ورودی رامهرمز _ رامشیر حدفاصل سه راهی کیمه تا مسکن مهر ، افتتاح چهار باب سالن سقف کوتاه ورزش های رزمی و افتتاح چهار پروژه چمن مصنوعی در روستاها و افتتاح دو پروژه جاده مواصلاتی ابوالفارس از اهم برنامه های هفته دولت است که بهوندی معاون عمرانی فرماندار به آن اشاره کرد.

 

۱۱۰