بهره برداری و افتتاح چندین پروژه در شهرستان رامهرمز به مناسبت هفته دولت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رامهرمز ، پنجشنبه ۷/۶/۹۸ در ششمین روز از هفته دولت ، با حضور فرمانداررامهرمز ، نماینده محترم مردم رامهرمز و رامشیر و جمعی از مسئولین شهرستان شهرستان چندین پروژه مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

 

پروژه احداث چمن طبیعی و رختکن زمین ورزشی مربچه افتتاح و پروژه احداث زمین چمن مصنوعی این روستا نیز کلنگ زنی شد.مجموع اعتبارات این پروژه ها ده میلیارد ریال است.

 

 

پس از آن کارخانه سود سوزآور در شهرک صنعتی رامهرمز با سرمایه گذاری ۲۵ میلیارد ریال در زمینی به مساحت ۳۸۰۰ مترمربع که  زمینه اشتغال ۱۰ نفر را فراهم میکند افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

چمن مصنوعی ورزشی دبیرستان فنی امام حسین به مساحت ۱۰۵۳ مترمربع با اعتبار ۲۷۰ میلیون تومان با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، امام جمعه محترم شهرستان ، جناب فرماندار و مدیر آموزش و پرورش رامهرمز افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

از پروژه احداث مرکز بهداشت شماره یک واقع در بلوار رزمندگان نیز رونمایی شد. این ساختمان با زیر بنای ۷۰۰ مترمربع در دو طبقه پس تکمیل و بهره برداری جایگزین ساختمان قدیمی و فرسوده خواهد شد.

 

 

 

درمانگاه شبانه روزی فدک واقع در بلوار ولیعصر با سرمایه گذاری بخش خصوصی و اشتغال ۳۰ نفر شامل بخش های قلب و جراحی و تزریقات و … افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

 

 

ساختمان جدید بخشداری سلطان آباد نیز با حضور فرماندار رامهرمز ، نماینده مردم رامهرمز و رامشیر و جمعی از مسئولین شهرستان و مهندس براتی بخشدار سلطان آباد افتتاح و بهره برداری شد.

۹۶