برگزاری همایش تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان رامهرمز

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رامهرمز همایش تقدیر و تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان رامهرمز با حضورامام جمعه محترم شهرستان ، فرماندار محترم رامهرمز ، نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در محس شورای اسلامی و مدیران ادارت رامهرمز برگزار شد.

فرماندار رامهرمز در این مراسم یاد و نام شهیدان رجایی و باهنر را گرامی شمرد و ضمن تبریک هفته دولت ، روز کارمند را به این قشر شریف و زحمت کش تبریک گفت.

فرماندار رامهرمز به سختی های زندگی کارمندی اشاره کرد و گفت : کارمندان و کارگزارن دولت در شهرستان جزئی از مردم هستند که در زندگی روزمره خود ممکن است بارها در موقعیت ارباب رجوع قرار گیرند پس لازم و ضروری است همواره هر کارمند در شغل خود ، اکرام ارباب رجوع و خدمت به مردم را مد نظر داشته باشد .

پس از آن اقبال محمدیان نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در جمع مدیران و کارمندان نمونه رامهرمز ، هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت و بخشی از خدمات صورت گرفته طی دوره خدمت خود بعنوان نماینده مردم این حوزه را بیان کرد.

حجت الاسلام و المسلمین سید اسماعیل موسوی امام جمعه محترم رامهرمز نیز با تبریک هفته دولت و روز کارمند به معوقات کارمندان بخش خصوصی بیمارستان مادر و شرکت جهاد نصر اشاره نمودند و از کارمندان خواستند تا به نیت رضای خدای متعال و با هدف خدمت به مردم در محل کار خود حاضر شوند .

در پایان از کارمندان نمونه شهرستان تجلیل و به رسم یادبود لوح سپاس و هدایایی اهدا شد.

۸۲