جلسه هم اندیشی دهیاران بخش مرکزی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رامهرمز یکشنبه ۱۰ شهریور ۹۸ جلسه هم اندیشی دهیاران بخش مرکزی شهرستان با حضور بخشدار مرکزی ، فرمانده منطقه انتظامی رامهرمز ، معاون بهره برداری سد جره ، نماینده اداره امور آب شمال شرق و دبیر ستاد مدیریت بحران شهرستان برگزار شد.پ

بیگدلی بخشدار مرکزی شهرستان رامهرمز در این جلسه ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ماه حزن و اندوه محرم و شهادت امام حسین (ع) و اهل و بیت و یاران وفادارش از تلاش های دهیاران در گرامیداشت هفته دولت تشکر کرد ویادآور شد دهیاران نمایندگان دولت در روستا هستند.

بخشدار مرکزی با اشاره به اینکه تولیدات روستایی کشاورزی محور است از دهیاران خواست تا کلاس های آموزشی مشاغل خانگی را نیز در روستاها برگزار نمایند و تا با ایجاد شغل در روستا علاوه بر جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر موجب رونق تولید و درآمد روستاییان باشند.

سرهنگ سهرابی فرمانده منطقه انتظامی شهرستان رامهرمز نیز فرارسیدن ماه محرم را تسلیت گفتند و با اشاره آمادگی نیروی پلیس در خدمت رسانی به مردم از دهیاران خواستند مطالبات مردم از نیروی انتظامی را گزارش کنند. سهرابی در این جلسه خطاب به دهیاران گفت : انتظار داریم دهیاران منبع و مرجع موثق ما در منطقه باشند ، شما هم پلیس ما باشید.

وی در ادامه با اشاره به نعمت بزرگ خدمت به مردم افزود : نباید وجود امنیت باعث بی خیالی شود و ضروری است نیروهای بسیج و دهیاران و پلیس در همه شرایط آمادگی کامل خود را حفظ نمایند.

معاون بهره برداری سد جره نیز پس از تسلیت فرار رسیدن ماه محرم از لزوم برمانه ریزی در خصوص کشت تابستانه و استفاده بهینه از از منابع آب جهت رونق کشاورزی گفتند.

شیرمحمدی با اشاره به باراش های خوبی که صورت گرفته و تجمیع حجم قابل توجه آب در سدها از دهیاران خواست تا با ترویج فرهنگ صحیح در کشاورزی و الگوی صحیح کشت زیر نظر جهاد کشاورزی مانع از استفاده غیر ضروری از آب کشاورزی شده تا بطور منصفانه و عادلانه آب در اختیار همه کشاورزان قرار بگیرد.

رفاعی دبیر ستاد مدیریت بحران شهرستان نیز از دهیاران تا مخاطرات احتمالی در روستا و منطقه را پیش بینی کرده و به بخشدارمحترم اطلاع دهند تا سریعا نسبت به رفع و جلوگیری از ایجاد خطرات احتمالی اقدام شود.

دهیاران نیز مطالبی را در زمینه های مختلف با مسئولان در میان گذاشتند. و در خصوصی برخی مشکلات راهکارهایی را نیز ارائه نمودند/

 

۱۱۸