تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید فنی حرفه ای شهرستان رامهرمز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رامهرمز چهارشنبه ۱۳ شهریورماه، در مراسمی با حضور رضابهوندی معاون برنامه ریزی فرماندار،عارف ناصری معاونت اداری و پشتیبانی اداره کل فنی و حرفه ای خوزستان و رامین امیری‌نسب مسئول دفتر مدیرکل و بازرس اداره کل فنی و حرفه ای ، آقای اردشیر آل خمیس به عنوان رئیس جدید اداره آموزش فنی و حرفه ای رامهرمز معارفه شد.

رضا بهوندی در آئین تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید فنی و حرفه ای شهرستان رامهرمز گفت:
باید به ترویج کلاس های آموزشی فنی و حرفه ای در جهت ایجاد مهارت کارآموز به عنوان نیروی ماهر ویژه بازار کار و اشتغال در شهر و روستا بیشتر توجه شود.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار رامهرمز با اشاره به جایگاه آموزش های فنی و حرفه ای در ایجاد اشتغال پایدار و رونق اقتصادی افزود: امروز مهارت آموزی یکی از راه های پویایی اقتصادی کشور است و افزایش کیفیت در آموزش های فنی و حرفه ای می تواند نقش بسیار مهمی در تحول اقتصادی جامعه داشته باشد.

وی ضمن اشاره به فعالیتهای فنی و حرفه ای در عرصه مهارت آموزی در سطح شهرستان ، آموزش های مهارتی را در ایجاد مشاغل بومی و تولیدات بومی مهم برشمردند و ضمن تقدیر و تشکر از ارائه خدمات مرکز بر افزایش تنوع حرفه های مورد نیاز شهرستان تاکید نمود و از پیگیری جهت جذب اعتبارات لازم درخصوص نوسازی تجهیزات مرکز آموزش فنی و حرفه ای رامهرمز خبر داد.

ناصری معاون مدیرکل فنی و حرفه ای نیز در این مراسم بر استفاده از تمامی ظرفیتهای مرکز تأکید وخواستار تعامل و همکاری فرمانداری و ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان با مجموعه مرکز رامهرمز در جهت توسعه آموزشهای مهارتی شدند.

وی در پایان از زحمات قنواتی رئیس پیشین تقدیر و برای اردشیر آل خمیس رئیس جدید مرکز فنی و حرفه ای رامهرمز از خداوند توفیق هرچه بیشتر خدمت در مسیر تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی خواستار شد.

۲۹۸