پیام فرماندار

در پیامی؛

فرماندار رامهرمز فرا رسیدن رحلت جانگداز پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) را تسلیت گفت.

🇮🇷 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامهرمز ؛ متن پیام‌ هرمز بهاروند فرماندار رامهرمز به شرح زیر است: 

             *بسم الله الرحمن الرحیم*

*لَقَدْ کَانَ لَکُمْ فِی رَسُولِ اللَّهِ أُسْوَهٌ حَسَنَهٌ لِمَـنْ کَانَ یَرْجُو اللَّهَ وَالْیَوْمَ الْآخِرَ وَذَکَرَ اللَّهَ کَثِیرًا*

🔹 روز بیست و هشتم ماه صفـر، روز پیوستن معبود به معشوق حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه) و یکی از سخت ترین روزهای اهل بیت نبوت (علیهم السلام) بود.

🔸 پیامبر خاتم حضرت محمّد مصطفی (ص) رسولی که پیام آور نور و رستگاری و مکمل مکارم اخلاق بود و رسالت پر برکتش، مسیر زندگی انسان را از جهل و خرافه پرستی بسوی تفکـر و تعقل تغییر داد.

🔹زندگانی پر بار کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) که با صبوری بی نظیر خویش عطر ایمان را در فضاى تنگ زیستن منتشر کرده و نهال نو پای اسلام را از گـزند توطئه در امان نگاه داشتند و همچنین حضرت امام رضا (ع) فرمانروای مطلق دلهای مشتاقان حریم طـوس، که در خفقان حکومت ظلم و جور با برگزاری جلسات مناظره و مباحثه به ترویج احکام الهی و آموزه های قرآنی پرداخته و در نهایت با زهر کین دشمنان اسلام به شهادت رسیدند هر دو زیباترین جلوه های ایثار را برای زنده نگه داشتن آزادگی و حفاظت از شان و عظمت اسلام به تصویر می کشند.

🏴 اینجانب بر خود لازم می دانم رحلت جانگداز پیامبر اعظم (ص)، امام حسن مجتبی و امام رضا (علیهم السلام) را به محبان و شیعیان اهل بیت النبوه تسلیت عرض نموده و از خداوند منان باران رحمت و مغفرت دنیوی و اُخروی را برای همگان مسئلت دارم.

                             *هرمز بهاروند 

                     فرماندار شهرستان رامهرمز*

۱۱۸