پیام تبریک فرماندار رامهرمزبه مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت

عبداله خیران پور با صدور پیامی فرا رسیدن میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) روز دختر، و آغاز دهه کرامت و میلاد فرخنده و پرنور حضرت علی بن موسی الرضا(ع) را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رامهرمز متن پیام فرماندار رامهرمز بدین شرح است؛
بسم الله الرحمن الرحیم

اول ذیقعده میلاد حضرت فاطمه معصومه (س)، روز دختر، آغاز دهه کرامت و یازدهم ذیعقده میلاد شمس الشموس «حضرت امام رضا ع» فرصت بسیار مغتنم برای نشر و تعمیق فرهنگ اهل بیت علیهم السلام است تا با بهره مندی از بحر آموزه های قرآنی و اسلامی، زمینه آشنائی هر چه بیشتر نسل جوان با فرهنگ اهل بیت بویژه امام هشتم شیعیان، حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و بانوی دو عالم حضرت فاطمه معصومه (س) فراهم شود.

بدون تردید دختران امروز و مادران فردا در ایجاد سبک زندگی موفق، جایگاه والا و نقش بسیار حساسی در تعیین سرنوشت فرهنگی و فکـری یک جامعه دارند و این مسئله می طلبد تا با تاسی از فرهنگ فاطمی و زینبی در زمینه تعالی معنوی، اخلاقی و علمی نسل‌های آینده گام بر دارند.

اینجانب ضمن گرامیداشت ​سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س)، و آغاز دهه کرامت را به تمامی همشهریان عزیز و بویژه دختران ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم خداوند توفیق کسب معرفت اهل بیت (علیهم السلام) را به همه ما عنایت فرماید. ان شالله

عبداله خیران پور
فرماندار شهرستان رامهرمز

↙️

۲۷