تبریک فرماندار شهرستان رامهرمز به مناسبت سوم خرداد سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رامهرمز، عبداله خیران پور فرماندار رامهرمز با صدور پیامی سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت و پیروزی را به همه مردم ایران اسلامی به ویژه مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان رامهرمز تبریک گفت.

“بسم الله الرحمن الرحیم”

خرمشهر را خدا آزاد کرد. حضرت امام خمینی (ره)

هشت سال دفاع مقدس شهامت ، شجاعت و غیرت ایرانیان در پاسداری از میهن خود را نشان داد ونمونه آن حماسه سوم خرداد سالروز عملیات غرورآفرین بیت‌المقدس و آزاد سازی خرمشهر به عنوان نماد ایستادگی و مقاومت ملت ایران اسلامی در برابر هجوم متجاوزان و دشمنان است.

شایسته است تا در سوم خرداد ، ابعاد مختلف سالروز آزاد سازی خرمشهر و رشادت‌های رزمندگان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس به بهترین شکل به نسل امروز و جوانان ایران اسلامی با برگزاری مراسمات در سطح شهرها و روستاهای تابعه شهرستان رامهرمز بازگو و تبیین شود.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و بویژه شهدای گلگون کفن عملیات بیت المقدس ، سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی را به خانواده معظم شهدا،جانبازان،آزادگان ، رزمندگان، ایثارگران و عموم مردم ولایتمدار شهرستان رامهرمز تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون همه ملت ایران در سایه رهبری های هوشمندانه مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، از درگاه خداوند سبحان مسئلت می نمایم .

۹