مناسب سازی کتابخانه شهید بهشتی شهرستان رامهرمز

بخش های بازسازی شده کتابخانه شهید بهشتی شهرستان رامهرمز به مناسبت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار مورد بهره برداری قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامهرمز، با حضور فرماندار شهرستان مصطفی سمالی، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان حجت الاسلام و المسلمین سپهر بخش های بازسازی شده کتابخانه شهید بهشتی شهرستان افتتاح شدند.

فرماندار رامهرمز در این بازدید بیان داشت: ۲۴ آبان ماه سالروز گرامیداشت عالم و مفسر بزرگ قرآن کریم، علامه محمد حسین طباطبایی و روز «کتاب، کتابخوانی و کتابدار» است، این روز بهانه ای است جهت توجه بیشتر به بخش فرهنگ و کتاب است چرا که امروزه در دوران جنگ سخت و نرم رسانه و ارتباطات در جهان، باید در پاسداری از درخت تنومند فرهنگ کوشا باشیم و علاوه بر حفظ و حراست از داشته‌های فرهنگ و تمدن غنی و افتخارآفرینمان آن را آن‌گونه که شایسته ملت اسلامی است، ارتقاء دهیم. 

مصطفی سمالی بیان داشت: نمی‌توان به توسعه رسید مگر آنکه به این باور برسیم که راه اصلی توسعه از مسیر فرهنگ می‌گذرد و این موضوع تاکید مکرر رهبر معظم انقلاب است. بنابراین جهت افزایش مراکز فرهنگی شهرستان تلاش خواهیم کرد.

در این مراسم بخش های بازسازی شده سالن مطالعه و مرجع کتابخانه و اتاق کتاب کودک افتتاح شدند. 

۲۰۵۷