با حضور مدیرکل صمت و به میزبانی فرمانداری؛

جلسه پیگیری رفع مشکلات و تسریع در روند ساخت بیمارستان پیوند اعضاء رامهرمز برگزار شد

فرماندار رامهرمز در جلسه ای که با دعوت از مدیرکل صنعت و معدن برگزار شد خواستار پیگیری و بررسی برای رفع مشکلات بیمارستان خیریه پیوند اعضاء رامهرمز شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامهرمز؛ به منظور رفع مشکلات و دریافت بعضی دیگر مجوزات مرکز خیریه آموزشی، پژوهشی و درمانی پیوند اعضاء رامهرمز؛ ظهر امروز پنج شنبه ۲۳ شهریورماه ۱۴۰۲ جلسه‌ای با حضور عبداله خیران‌پور فرماندار رامهرمز برگزار شد.

در این نشست که فلاح مدیرکل صنعت و معدن خوزستان، متینیان نماینده رامهرمز و رامشیر، بعضی از مدیران شهرستان و جمعی از هیئت امنای این مرکز خیرساز حضور داشتند، استفاده از ظرفیت مسئولیت‌های اجتماعی واحدهای تولیدی مطرح، و موضوع مجوز قسمتی از زمین این مرکز که مربوط به اداره صنعت و معدن می‌باشد، بررسی‌، و قول‌هایی از طرف این مدیر کل برای همکاری گرفته شد.

پیگیری برای رفع مشکلات بیمارستان خیریه پیوند اعضاء رامهرمز
خیران‌پور در این جلسه با توجه به اهمیت این بیمارستان برای استان و کشور، اظهارکرد: با وجودی که این کار بسیار بزرگ، تخصصی، علمی و زمان‌بر است، ولی باید با تمهیدات و پیگیری‌های بیشتر این روند را سریعتر کرده و نگاه‌ها را متوجه این پروژه بکنیم تا شاهد تغیرات بیشتر و سریعتری باشیم.

فرماندار رامهرمز در ادامه، پیگیری و بررسی برای مسائلی چون آب، گازرسانی و بحث جاده این بیمارستان را از مدیران مربوطه و حاضر در جلسه، خواستار شد.

شایان ذکر است، بیمارستان ابوعلی سینا صدرای شیراز، بزرگترین نوع این مرکز در خاورمیانه است که به همت ملک حسینی پدر پیوند کبد ایران تاسیس شده است.

در اساسنامه این بیمارستان، اجازه احداث یک شعبه در داخل کشور و یک شعبه در خارج از کشور داده شده که بیمارستان ابوعلی سینای خوزستان به عنوان شعبه داخل کشور انتخاب و در ادامه نیز کار ساخت این مرکز ۳۰۰ هکتاری در مجاورت روستای سندران شهرستان رامهرمز کلید خورد.

 

۴۲