در بازدید فرماندار صورت گرفت؛

پیگیری و بررسی راهکارهای توسعه مرکز آموزش فنی وحرفه ای برادران رامهرمز

عبدالله خیران پور فرماندار رامهرمز ضمن بازدید از مرکز فنی حرفه ای برادران این شهرستان با مسئولین این مرکز دیدار و پیرامون راهکارهای توسعه مهارت آموزی گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامهرمز؛ عبداله خیران پور فرماندار رامهرمز قبل از ظهر امروز یک‌شنبه ۲۶ شهریورماه ۱۴۰۲ با حضور در مرکز آموزش و فنی و حرفه ای (برادران) این شهرستان ضمن بازدید از کارگاه‌های آموزشی با کارکنان و مربیان این مرکز گفت‌وگو کرد.

فرماندار رامهرمز، تربیت و توانمندسازی نیروی ماهر و متخصص را از ضروریات جامعه امروزی دانست و اظهار داشت: مرکز فنی وحرفه‌ای می‌تواند در زمینه آموزش نیروی انسانی ماهر و فنی برای آینده شهرستان نقش محوری داشته باشد؛ که ما برای تحقق این هدف پیگیری‌های مربوطه خود را انجام می‌دهیم. البته لازمه تحقق این هدف پیگیری و مطالبه گری خود مسئولین مرکز هم لازم و ضروری است.

 

بازدید فرماندار رامهرمز از مرکز فنی حرفه ای برادران رامهرمز

مسئولین و مربیان این مرکز نیز ضمن بر شمردن بعضی مشکلات و چالش‌های مربوطه، خواستار استفاده از ظرفیت‌های مختلف برای کمک به تهیه دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های روز، راه‌اندازی کارگاه‌ها و شیفت عصر این مرکز آموزشی شدند.

 

بازدید فرماندار رامهرمز از مرکز فنی حرفه ای برادران رامهرمز

 

شایان ذکر است مرکز فنی و حرفه‌ای برادران رامهرمز دارای ۵ کارگاه فعال و چندین حرفه جانبی است که هم اکنون در یک شیفت مشغول به فعالیت است و در بازه زمانی ۶ ماهه حدود ۳۰۰ کارآموز داشته است. این مرکز در بلوار سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی، در کیلومتر ۴ جاده رامهرمز به اهواز نرسیده به روستای کمتوله می‌باشد.

 

انتهای خبر/

 

۲۲