با حضور فرماندار و مسئولین دستگاه‌های مربوطه انجام شد؛

بررسی آخرین وضعیت و پیگیری برای تسریع در عملیات راه‌اندازی پترو پالایش ابوالفارس

با حضور فرماندار و مسئولین دستگاه‌های اجرایی شهرستان رامهرمز آخرین وضعیت عملیات راه‌اندازی پترو پالایش ابوالفارس بررسی و برای تسریع در ادامه کار وظایف و مواردی به مدیران مربوطه محول و ارجاع داده شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامهرمز، امروز چهارشنبه ۵ مهرماه ۱۴۰۲ در جلسه‌ای با حضور عبداله خیران‌پور فرماندار رامهرمز آخرین وضعیت عملیات راه‌اندازی پتروپالایش ابوالفارس، بررسی، و برای تسریع در کار و رفع بعضی موانع و مشکلات موجود، پیگیری‌ها و اقداماتی صورت گرفت.

خیران‌پور در این جلسه با تشکر از مجموعه سرمایه‌گذار این پروژه، وجود این پتروپالایش را برای منطقه محروم ابوالفارس نعمت بزرگی برشمرد که با تکمیل و بهره‌برداری از آن زمینه اشتغالزایی و توسعه منطقه بیش از پیش فراهم می‌آید.

پیگیری برای تسریع در عملیات راه‌اندازی پترو پالایش ابوالفارس

در ادامه این نشست مهدی حبیبی خراسانی مدیر عامل شرکت بین المللی پتروپالایش ابوالفارس بعضی از چالش‌‌ها و مشکلات سر راه خود را مطرح؛ و مدیران دستگاه‌های مربوطه نیز نقطه نظرات خود را دراینخصوص بیان داشتند.

 

پیگیری برای تسریع در عملیات راه‌اندازی پترو پالایش ابوالفارس

 

فرماندار رامهرمز در پایان، مواردی چون خط ۴۰ کیلومتری انتقال آب از سد جره، جانمایی شهرکی مسکونی با زمینی ۳۰ هکتاری برای ساخت ۲۵۰ واحد مسکونی، اخذ مجوز سنگ شکن در کنار این پروژه را برای بررسی و پیگیری بیشتر به مدیران مربوطه ارجاع، و خواستار پیگیری سریع در این‌خصوص شد.

نماینده عالی دولت همچنین از مدیر این پروژه خواست تا برنامه زمان‌بندی خود را از حالا تا تکمیل پروژه تحویل دستگاه‌های مربوطه دهد.

این پروژه بعنوان اولین پالایشگاه خصوصی کشور در شهریورماه ۹۹ با ظرفیت اولیه ۵۰ هزار بشکه در روز در منطقه محروم ابوالفارس کلنگ‌‌زنی شد.

 

 

انتهای خبر/

 

۳۳