بازدید سرزده و میدانی فرماندار رامهرمز از بعضی مدارس روستایی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامهرمز، عبداله خیران‌پور فرماندار رامهرمز، به منظور بررسی و آگاهی از وضعیت دانش آموزان، معلمین، امکانات موجود و نیازمندی‌های مدارس شهرستان، صبح امروز شنبه ۸ مهرماه ۱۴۰۲ بطور سرزده از چند مدرسه روستایی بازدید بعمل آورد.

مدرسه راهنمایی دخترانه طاهره بخش سلطان‌آباد، دبستان سینا و مدرسه راهنمایی شهدای بن‌رشید و دبستان میرمحمد صادقی کوی طالقانی سه، ۴ مدرسه ای بود که توسط فرماندار و دیگر مسئولین مربوطه مورد ارزیابی قرار گرفتند.

بررسی مشکلات ساختمان فرسوده مدرسه طاهره با سه کلاس و ۴۱ دانش‌آموز، تلاش برای تهیه چندین دستگاه کولر و آبسردکن برای دو مدرسه روستای بن‌رشید با بیش از ۱۷۰ دانش آموز از مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان از جمله پیگیری‌های بازدید امروز بود.

خیران‌پور ضمن بررسی جذب سرایدار برای دبستان ۲۷۰ دانش آموزی میرمحمد صادقی در گفت‌وگویی با مدیران و معلمین این مدرسه، یکی از راه‌های رفع مشکلات‌شان را کمک گرفتن از کارخانه گچ دانست که باید و تحت مسئولیت‌های اجتماعی انجام و پیگیری شود.

شایان ذکر است در این بازدیدها، بخشدار، بعضی از اعضای شورای شهر و شهردار سلطان‌آباد و بخشدار مرکزی شهرستان هم حضور داشتند.

 

 

انتهای خبر/

۳۲