معاون فرماندار رامهرمز: گشت های نوروزی مرکز بهداشت بر مراکز فروش نظارت می کنند.

شاهین خلیلی از نظارت و کنترل بازار در ایام نوروز توسط مرکز بهداشت شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامهرمز، جلسه شورای سلامت به ریاست شاهین خلیلی معاون فرماندار و با حضور رحیم براتی رئیس شبکه بهداشت و درمان و سایر اعضاء در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

معاون فرماندار ضمن تقدیر و تشکر از مردم شهرستان جهت شرکت پرشور در انتخابات هفتم اسفند بیان کرد: به مناسبت هفته سلامت که از ۱۵ تا ۲۱ اسفند هر سال تنظیم شده است برنامه های نظافت شهری و روستایی در شهرستان انجام شده و کارگروه هایی در سطح شهرستان از سوی ادارات مختلف تشکیل می شوند. این کارگروه ها به تناسب حوزه فعالیت خود در محیط شهری، نظافت مناطق روستایی، نظافت جاده ها و اماکن بین راهی و بهداشت مدارس و مهدکودک ها فعالیت می کنند.

شاهین خلیلی افزود: در هفته بهداشت عمومی به تناسب حوزه فعالیت ادارات شهرستان کارگروه هایی تشکیل خواهد شد که با تعامل با یکدیگر در سطح شهر و جاده های برون شهری مشکلی از لحاظ نظافت و بهداشت عمومی به منظور استقبال از مهمانان نوروزی نخواهیم داشت.

در این جلسه رئیس شبکه بهداشت شهرستان گزارشی از عملکرد زیر مجموعه خود در زمینه شناسایی کودکانی که سوء تغذیه دارند، شناسایی زنان بارداری که مشکل مالی دارند، اجرای طرح آهن یاری در مدارس ابتدایی و راهنمایی، پذیرش بیست دانشجو در بخش درمان در شهرستان ارائه داد.   

۳۳۹۸