معارفه سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رامهرمز

با حضور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان سرپرست جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان معارفه شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامهرمز، با حضور موسی ممبینی سرپرست فرمانداری، حجت‌الاسلام مرتضی خاکباز مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان، حبیب اله فضل الله پور مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و اعضای شورای اداری سرپرست جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان منصوب شد.

سرپرست فرمانداری بیان کرد: روسای ادارات در زمان محدود خدمت باید تمام تلاش خود را برای ارائه مناسب خدمات به شهروندان داشته باشند. زمان خدمت رسانی به مردم بسیار محدود و گذرا می باشد. جابجایی ها در سطح روسای ادارات باعث ایجاد انگیزه در میان کارکنان و تزریق روحیه نشاط در بین آن ها می شود. باید به این مسئله توجه داشته باشیم که مدیران در دوره خدمت خود جانشینان مناسبی برای خود نیز پرورش دهند.

موسی ممبینی اظهار کرد: ریاست جدید اداره اوقاف باید اداره امور اماکن مذهبی اسلامی شهرستان، اداره امور موسسات و انجمن های خیریه ای که در شهرستان فعال می باشند و نظارت بر اثلال باقیه، محبوسات، نذور و صدقات را در دستور کار داشته باشند.

شایان ذکر است که در این مراسم از تلاش های حسینی ریاست اسبق اداره اوقاف شهرستان تقدیر و حجت الاسلام مسیح روحیانی پور به عنوان سرپرست این اداره منصوب شدند. 

۲۳۳۱