معاون فرماندار رامهرمز: بازرسی های مشترک در بازار باید بطور مستمر انجام شود

جلسه تنظیم بازار شهرستان رامهرمز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامهرمز، جلسه تنظیم بازار به ریاست شاهین خلیلی معاون فرماندار و دبیری سیامک نوذری ریاست اداره صنعت، معدن و تجارت و با حضور سایر اعضاء در خصوص بررسی وضعیت اصناف در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

معاون فرماندار ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و روز دامپزشک بیان کرد: مدیران شهرستان با آگاهی از قوانین و مقررات در حوزه کاری خود می توانند عملکرد مناسب تری داشته باشند. برخی از قوانین به دلیل قدمتی که دارند به خصوص در حوزه برخوردهای قهری عملکرد مناسب خود را از دست داده اند، که این موارد نیاز به بازنگری در قوانین را به بحثی جدی تبدیل کرده است.

شاهین خلیلی اظهار کرد: مشکلات تولید و احتکارها از عوامل اساسی در بالا رفتن قیمت ها در بازار عنوان شده است، این امر نشان می دهد که متغییرهای دیگری غیر از بازار بر روی قیمت ها تاثیر گذار هستند. برای مقابله با این مسائل می توان با برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم محصولات البته بعد از تایید اداره صمت تا حدودی باعث تعدیل قیمت ها شد.

وی افزود: توزیع محصولات پروتئینی گرم و منجمد بعد از موافقت استان باعث کاهش قیمت محصولات پروتینی و ایجاد رقابت در بازار خواهد شد. 

۱۳۹۱